Użytkownik twittera twierdzi, że Lil Uzi Vert go okradł i jako zemstę planuje upowszechnić nowe utwory Verta | Electronic Beats Poland
Feed/Culture

Użytkownik twittera twierdzi, że Lil Uzi Vert go okradł i jako zemstę planuje upowszechnić nowe utwory Verta

@akaElJefe zajmuje się sprzedażą sneaków. Jakiś czas temu odezwał się do niego przyjaciel powiązany z Uzim i poprosił o pomoc w zdobyciu kilku par nowych Yeezych dla rapera i jego ekipy. Jefe załatwił potrzebne pary i jak sam stwierdził transakcja przeszła bez problemu. W ramach podziękowań Uzi wpisał nawet swojego dostawcę na listę gości na jeden z jego koncertów.

Jefe postanowił nie być dłużny i zaproponował współpracownikom Uziego oryginalne buty z kolekcji Off White Nike po obniżonej cenie. Kilka dni po tym jak manager Uziego kupił 10 par butów Jefe dostał od niego smsa z informacją, że buty są podróbkami. Dostawca obuwia szybko przygotował oryginalne rachunki z zakupu poprzez brytyjską stronę Nike’a co potwierdzało ich oryginalność, ale manager nie chciał w to uwierzyć, więc akaElJefe zwrócił mu pieniądze i poprosił o odesłaniu zakupionych przez Uziego butów.

Niestety tak się nie stało i manager Uziego zablokował numer ElJefe bez zwrócenia butów.

Teraz @akaElJefe dał pracownikowi rapera 3 dni na zwrot butów albo do sieci trafi 4 wcześniej nie słyszane tracki LUVa noszące tytuły “1600”, “Of Course”, “5 min” i “This Way”.

Przeczytajcie całą historię “pana z obuwniczego” poniżej w jego własnych słowach i sprawdźcie snippety utworów, które chce wypuścić do sieci.