Electronic Beats Poland
Tech

T-Mobile #unlimitedgaming! Rusza Intel Extreme Masters 2018 Katowice

W strefie T-Mobile nie zabraknie też możliwości spotkania się z ulubionymi twórcami, przybicia z nimi piątki i zrobienia wspólnego pamiątkowego gifa.

W najbliższy weekend w katowickim Spodku ruszy największa w Polsce impreza dla graczy i fanów esportu – Intel Extreme Masters 2018 – Katowice. T-Mobile będzie obecny na tym wydarzeniu jako jedyna polska firma telekomunikacyjna. Przez cały weekend odwiedzający strefę T-Mobile będą mogli sprawdzić swoje siły w strefie free2play, wziąć udział w wielu konkursach oraz spotkać swoich ulubionych twórców i gwiazdy esportu.

T-Mobile konsekwentnie pod hasłem #unlimitedgaming rozwija swoją aktywność wokół esportu i szerzej – gamingu. W ramach IEM 2018 w strefie EXPO T-Mobile szykuje specjalną strefę #unlimitedgaming, gdzie na gości czekać będzie 10 stanowisk z najnowszymi laptopami gamingowymi MSI do nielimitowanej, swobodnej gry. Odwiedzający stoisko będą mogli spróbować swoich sił w mobile gaming, gdzie do dyspozycji otrzymają Moto Z2 Play + Moto Mod Gamepad, a fani VR przeniosą się w świat wyścigów samochodowych, dzięki nowoczesnym symulatorom.

Jak zawsze, będzie także miejsce do odpoczynku i naładowania baterii, także tych w smartfonach! Dodatkowo dla uczestników wydarzenia Operator szykuje zawody, w których będzie można zgarnąć 4 smartfony Moto Z2 Play + Moto Mod Gamepad. Szczegółowy kalendarz aktywności w strefie T-Mobile jak również zasady konkursu już wkrótce.

W strefie T-Mobile nie zabraknie też możliwości spotkania się z ulubionymi twórcami, przybicia z nimi piątki i zrobienia wspólnego pamiątkowego gifa. Przez cały weekend strefę odwiedzą takie osobistości gamingu i esportu jak Rojo, ekipa Frenzy w składzie Veggie, Testree i Rajon, a także trener Akademii Pride Kuba “KubiK” Kubiak i niekwestionowane gwiazdy ESL – czyli Kinga Kujawska, Maciej “Morgen” Żuchowski oraz Michał “Avahir” Kudliński.

Zapraszamy do Katowic, a także do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą dla graczy.

Loading...