Electronic Beats Poland
News

Czy Tyler, The Creator zrobił coming-out na nowym albumie?

Tyler, The Creator podobno zrobił coming out na swoim najnowszym albumie. W dwóch kawałkach “Garden Shed” i “I Ain’t Got Time”, które znalazły się na nowej płycie możecie usłyszeć linijki sugerujące, że współzałożyciel Odd Future wyznaje swoim fanom, że jest gejem.

Truth is, since you kid, thought it was a phase

Thought it would be like the Frank poof, gone

But, it’s still going on

 

See I was never into the beaches and all the sand

See I was in the woods with flowers, rainbows and posies

 

Shoutout to the girls that I lead on

For occasional head and always keeping my bed warm

And trying they hardest to keep my head on straight

Przez lata Tyler, The Creator dał się poznać jako gość, który trollował świat hip-hopu i internetu. Tak naprawdę jeszcze nigdy w jego karierze nikt nie wziął go na poważnie, a teraz fakt, że wiele osób uważa iż raper w końcu zdecydował się na kilka prawdziwych linijek w swoich tekstach zaszokował wszystkich. Jest to o tyle interesujące, że fani zaczeli grzebać w przeszłości twitterowej rapera, która może sugerować, że faktycznie Tyler nigdy nie ukrywał swojej orientacji, ale przez osobowość jaką stworzył w sieci nikt nigdy nie brał go na poważnie.

Z drugiej strony raper przez lata przybierał różne osobowości, które miały pasować do aktualnie tworzonej przez siebie muzyki. Reżyserował, nagrywał, produkował pod wieloma aliasami, dlatego nie mogłoby dziwić gdy coming-out był coming-outem nowej postaci stworzonej przez artystę.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter’s privacy policy.
Learn more

Load tweet

Na temat potencjalnego coming-outu artysty wypowiedział się też jego dobry przyjaciecl Mike G, który raczej nie pomaga w podjęciu decyzji czy Tyler mówi serio czy żartuje.

https://twitter.com/MikeGKTA/status/884479926300049409?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.reddit.com%2Fr%2Fhiphopheads%2Fcomments%2F6mexdk%2Ftyler_the_creator_comes_out_as_gay_on_his_new%2F

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter’s privacy policy.
Learn more

Load tweet

Dwa lata temu w profilu o muzyku jaki przygotował Rolling Stone o raperze mogliśmy przeczytać następujące zdania.

“Dlaczego cały czas żartujesz z bycia gejem?
Bo nim jestem.(…)
Naprawdę, jesteś gejem? Czy to jakieś uczucia, która starasz się w sobie stłamsić?
Nie, ale jestem zakochany w Leonardo DiCaprio z 1996 roku. Dla niego na pewno byłby gejem. I dla Cole Sprouse’a”

Koniec, końców comint out Tylera i tak nie ma znaczenia, bo jeśli ktoś robi dobrą muzykę to tylko i wyłącznie to powinno się liczyć.

Loading...