Electronic Beats Poland
Culture

"The Walking Dead" dostanie trzy filmy

Gdy wszyscy błagają o koniec AMC nie chce odpuścić. Po tym jak Rick Grimes odszedł od grupy w najnowszym sezonie “Chodzących Trupów”. Gdy grający rolę Andrew Lincoln zapowiedział, że odejdzie z serialu w tym sezonie wszyscy spodziewali się, ze chłop po prostu umrze, a tutaj dostał jeszcze trzy pełnometrażowe filmy.

Historia Ricka będzie szła dalej. W tym momencie pracujemy nad trzema, ale nie jest to wykute w kamieniu. Przez następne kilka latach, będziemy wypuszczać speciale, nowe serię są możliwe, content digitalowy o wysokiej jakości i content, którego jeszcze nawet nie umiemy opisać. Będzie cofać się w czasie i spotkamy stare postacie. Poznamy nowych ludzi i trafimy w nowe miejsca

Tak o planach serialu mówił Scott M. Gimple, który odpowiada w AMC za decyzje odnośnie tego co trafi na antenę.

Według wielu oglądających (w tym według nas) “The Walking Dead” może się pochwalić jednym świetnym sezonem (pierwszym) jednym tragicznym (drugim) i 6, których nie oglądaliśmy. Fakt, że tegoroczna odsłona serialu mają rekordowo niską oglądalność wydawał się zapewnić zakończenie historii “żywych trupów”, ale nie. Jak widać zombie zabić jest bardzo trudno.

Loading...