Electronic Beats Poland
Music

"The Irishman" Roberta Scorsese pojawi się też na dużym ekranie

“The Irishman” ostatecznie dostanie swoją premierę na wielkim ekranie, aby dać szansę  twórcom zdobycia Oscarów. Potwierdził to Robert DeNiro w trakcie swojego wystąpienia na tegorocznym Festiwali Filmowy w Marakeszu.

W “The Irishman” oprócz DeNiro zobaczymy też Ala Pacino, Joes Pesciego i Harvey’go Keitela.

Rozmawialiśmy o tym z Netflixem. Przygotują prezentację naszego w kilku kinach, najlepszych tego typu miejscach na świecie. Jak to rozwiążą? Na początku pokaża w największych kinach w Stanach, gdzie ten film powinien być oglądany a co potem się wydarzy? Nie jestem pewien

Póki co “The Irishman” niby zapowiada się na wielki hit – zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jego budżet wynosi 140 milionów dolarów i jest największym budżetem, który otrzymał w karierze Scorsese. Większość wytwórni amerykańskich nie było zainteresowanych takim ryzykiem finansowym, ale z kłopotów wyciągnął Scorsese Netflix.

To co ma kosztować najwięcej to budżet efektów specjalnych. Aktorzy mają być komputerowo odmładzani nawet o 50 lat w ramach projektu.

De Niro potwierdził też że aktualnie trwają pracę na kolejnym filmem reżysera, w którym pojawić ma się również Leonardo DiCaprio.

Loading...