Electronic Beats Poland
News

Tekashi 6ix9ine może spędzić 25 lat w więzieniu

Nowojorski raper został wczoraj zatrzymany przez FBI. Wśród 17 postawionych mu zarzutów znalazły się m.in. zarzut udziału w konspiracji, bycia członkiem gangu i napadu z użyciem broni. Dwa z tych zarzutów powodują, że Tekashi może otrzymać nawet dożywocie w więzieniu z minimalnym wyrokiem – 25 lat.

MINIMALNYM.

Oznacza to mniej więcej tyle, iż jeśli Tekashi będzie chciał współpracować z Federalnym Biurem Śledczym może liczyć wtedy na zmniejszony wyjątkowo wyrok, może nawet poniżej 10 lat. Oczywiście w tej sytuacji raper będzie musiał odsiedzieć wyrok, który otrzymał w zawieszeniu za seks z nieletnią.

Ten gang, którego członkiem jest Tekashi 6ix 9ine, wywoływał spustoszenie na ulicach Nowego Jorku i w bezczelny sposób łamał prawo. Nie przejmowali się bezpieczeństwem innych ludzi, członkowie gangu byli zaangażowani w napady i strzelaniny, w tym strzelaninę w Barclay’s Centre w wyniku, której została postrzelona osoba postronna

Napisał w oświadczeniu prokurator Geoffrey S. Berman. Całą listę zarzutów i wyjaśnienie zatrzymania możecie znaleźć TUTAJ.

Loading...