Electronic Beats Poland
Culture

Szef FX pragnie powrotu "Louiego" do telewizji

W rozmowie z Variety Prezes telewizji John Landgraf stwierdził:

 

Kocham Louiego, kocham to co robi Louis C.K. i tęsknię za nim i za tym projektem.

Serial, który po pięciu sezonach, zniknął z ekranów w 2015 roku, był uważany przez wielu za jeden z najciekawszych w ostatnich latach. Brak szóstego sezonu wynika w dużym stopniu z zarzutów napastowania seksualnego, do których Louis się przyznał w zeszłym roku. Landgraf stwierdził w wywiadzie, że FX jest gotowe z powrotem zaprosić do siebie komika, aby ten nakręcił szósty sezon swojego projektu.

Wydaje mi się, że to inna sytuacja, Chris Hardwick [który ma niedługo wrócić do telewizji przyp.red.] został oskarżony przez jedną osobę. Było dochodzenie i myślę, że jest dyskusja na temat co miało, a co nie miało miejsca. W wypadku Louiego, przyznał się do tego co napisał New York Times, i stawił temu czoła. Według niektórych jego przeprosiny nie były wystarczające, ale znając go wiem, że szczerze było mu żal.

Ostatecznie jednak wszystko zależy od decyzji komika, kiedy on sam będzie w stanie zmierzyć się z potencjalnymi atakami na jego osobę i pytanie, czy FX będzie w stanie wytrzymać potencjalną niechęć do stacji, która mogłaby wyniknąć z przywrócenia Louisa do telewizji.

Loading...