Electronic Beats Poland
Music

Swizz Beatz zapowiedział gwiazdorsko obsadzoną płytę

Muzyk wrzucił też do sieci luźny kawałek "It's Okayyy".

Kendrick Lamar, Nas, Lil Wayne, Pusha-T, Young Thug, 2 Chainz, the Lox, Giggs, Jim Jones – to nie wszyscy goście, którzy pojawią się na – w co trudno uwierzyć – dopiero drugim autorskim, producenckim wydawnictwie Swizz Beatza. “Poison” ukaże się jeszcze tego lata i będzie następcą albumu “One Man Band Man” z 2007 roku.

W rozmowie z Pitchforkiem superproducent, jeden z współautorów wielkiego sukcesu ekipy Ruff Ryders na przełomie wieków, zapewnił, że jest bardzo dumny z tego materiału.

Od każdego z gości czuję kapitalną energię i pasję. Oni naprawdę cieszyli się z tego, że mogą być częścią mojego materiału.

Swizz wyznał, że materiał na płytę wybrał z ponad 70. nagranych kompozycji. Ostatecznie ma ich być na albumie 10 i mają pokazać pełny warsztat producenta, stąd znajdą dla siebie coś i fani hip-hopu, R&B, jak i spokojniejszych, bardziej wyluzowanych klimatów, które określił mianem niedzielnych jamów.

Uzupełnieniem informacji o nowym albumie jest nowe nagranie artysty “It’s Okayyy”. Numer ten nie znajdzie się jednak na longplayu.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Loading...