Electronic Beats Poland
Music

"Sutra" bohaterem kolejnej odsłony akcji POWROTY

To będzie już trzeci utwór w ramach akcji T-Mobile Electronic Beats POWROTY. Po świetnych kolaboracjach duetów Kayah i KęKę, oraz  NOSOWSKA i ZAMILSKA, przyszedł czas na ogłoszenie kolejnych wyjątkowych artystów, którzy wspólnymi siłami tchną nowego ducha w legendarny utwór.

Przy okazji trzeciej odsłony naszej akcji Bass Astral x Igo wezmą na warsztat jeden z najpopularniejszych polskich utworów r’n‘b – wykonywaną przez Sistars „Sutrę”.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

„Sutra” po raz pierwszy trafiła do słuchaczy w 2004 roku, kiedy to znalazła się na drugim wydawnictwie zespołu Sistars – minialbumie pt. „EP”. Mimo, że zespół zdążył już rok wcześniej znaleźć się na szczycie listy OLiS, dzięki swojemu debiutanckiemu albumowi, to właśnie „Sutra” spowodowała, że siostry Przybysz, Marek Piotrowski i Bartek Królik stali się najgorętszym zespołem w naszym kraju.

Od tego czasu minęło 14 lat. I mimo, że zespół Sistars istnieje już tylko w naszej pamięci, fani do dzisiaj z chęcią słuchają tej kultowej piosenki.

Za nową wersję utworu odpowiedzialny będzie jeden z polskich najciekawszych elektronicznych duetów ostatnich lat. Bass Astral x Igo początkowo tworzyli muzykę rockową, ale zdecydowali się przełamywać własne muzyczne przyzwyczajenia i tworzyć elektronikę, która zachwyciła nie tylko polskich, ale również zagranicznych słuchaczy.

Loading...