Electronic Beats Poland
News

Zobacz galerię zdjęć, które wygrały w naszym konkursie!

Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24, to już tradycja. Co roku łączą twórców z odbiorcami, ekspertów z branży, fanów z artystami i licznych gości, którzy związali swoje pasje z muzyką. Nie inaczej było w tym roku, bo na wszystkich, którzy w drugi weekend listopada pojawili się na targach czekało wiele muzycznych atrakcji, a także unikalna galeria wspomnień, którą stworzyliście razem z nami w konkursie. 

O tym, że muzyka nierozerwalnie łączy się z obrazem opowiadali nam ostatnio Shabazz Palaces. Czy można wobec tego uchwycić na zdjęciu muzyczne doświadczenia? Byliśmy przekonani, że tak i chcieliśmy to razem z Wami pokazać. Zadanie było proste: jeśli byłaś/eś w tym roku na jednym z tych festiwali muzycznych – SnowFest Festival, Enea Spring Break, Tauron Nowa Muzyka Katowice, T-Mobile Nowe Horyzonty, Audioriver lub Up To Date i uwieczniłaś/eś to na zdjęciu, to przewertuj swoją kolekcję uważnie i wybierz to zdjęcie Twojego autorstwa, które Twoim zdaniem najlepiej oddaje festiwalowy klimat!

Ocenę Waszych zgłoszeń pozostawiliśmy tym, którzy zawodowo zajmują się fotografią i projektami kreatywnymi – Agata Hudomięt i Karolina Wielocha z redakcji Nachspiel, ilustrator i designer Dominik Cymer oraz fotograf Albert Zawada.

W tym składzie przyjrzeliśmy się uważnie wszystkim zgłoszeniom i zdecydowaliśmy, które z prac będą cieszyły  oczy gości Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24. Zwycięskie fotografie stworzyły wyjątkową galerię muzycznych, festiwalowych wspomnień, a ich autorzy otrzymali od nas wyjątkowe nagrody – m.in. smartfony Huawei , słuchawki bezprzewodowe, powerbanki i oczywiście wejściówki na Targi CJG24.  Zobaczcie poniżej galerię zwycięskich zdjęć. 

Podium:

Wyróżnienia:

.  Szczegóły konkursu w REGULAMINIE.

Loading...