Smolna nowy sezon, czyli kto za deckami zimą i wiosną | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Smolna nowy sezon, czyli kto za deckami zimą i wiosną

Warszawski klub Smolna ogłosił program wydarzeń na zimę i wiosnę 2020 roku. Wśród ogłoszonych artystów są m.in. takie nazwiska, jak Recondite, Tiga czy The Black Madonna. 

Jednym z najmocniejszych punktów w ogłoszonym programie bez wątpienia będzie powrót do Warszawy ikony elektroniki z Niemiec, czyli Recondite, który w roku 2018 wystąpił na Undercity, zaś w kolejnym roku – na Smolnej. Skoro mowa o ikonach, na Smolną powróci także Tiga, a gratką dla fanów tanecznej elektroniki będzie z pewnością występ The Black Madonny.

 

Parkietowych brzmień na pewno nie zabraknie także podczas setów takich postaci, jak George Fitzgerald, KiNK, Virginia czy 박혜진 park hye jin. Na brak ciekawych wydarzeń nie będą mogli narzekać także fani mocniejszych odmian elektroniki, bowiem w terminarzu pojawiły się m.in. takie nazwiska i pseudonimy, jak Enrico Sangiuliano, Etapp Kyle, Dax J, Rebekah, Kittin, Nastia czy Robert Babicz. Zarówno o te bardziej taneczne, jak i emocjonalne przeżycia zadbają z kolei Guy J oraz Kiasmos – w tym przypadku w wydaniu DJ-skim.

OGŁOSZONA LISTA

Więcej na stronie klubu!