Electronic Beats Poland
Music

Netflix stworzy serialowego "Wiedźmina"

NARESZCIE.

Anglojęzyczny serial ma trafić do fanów w niedalekiej przyszłości. Andrzej Sapkowski jest na pokładzie  i będzie konsultantem kreatywnym projektu. Tomasz Bagiński i Jarosław Sawko z Platige Image będą partnerami projektu. Bagiński od jakiegoś czasu był łączony z filmową wersją „Wiedźmina” i teraz plotki w końcu nabrały realnych kształtów.

Producentami projektu będą Sean Daniel (człowiek od filmów „Mumia” i serialu „The Expanse”) i Jason Brown, który pracował razem z Danielem nad „The Expanes”.

„Wiedźmin” przez wiele lat w Polsce był najważniejszą sagą fantasy obok „Władcy Pierścieni”. Miłość do książek spowodowała, że lata temu firma wydawnicza CD Projekt postanowił zmierzyć się ze stworzeniem growej wersji tytułu – co z tego wynikło wiemy wszyscy. Ostatnia odsłona przygód Geralta z Riwii przez wielu jest uznawana za jedną z najlepszych gier RPG w historii gatunku. Miejmy nadzieję, że serial nie będzie ustępował pierwowzorowi jak i komputerowej wersji.

A… Michał Żebrowski na szczęście nie będzie nawet blisko tego projektu. A do tego jak zauważył jeden z naszych znajomych: jest to pierwszy w historii remake polskiego serialu.

Facebook

By loading the post, you agree to Facebook’s privacy policy.
Learn more

Load post

https://www.youtube.com/watch?v=tPROKr2EfpM

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Loading...