Electronic Beats Poland
Music

Robert Glasper wystąpi w Warszawie

Autor muzyki do zeszłorocznego hitu “Miles Away” po raz pierwszy w karierze pojawi się w stolicy na zaproszenie festiwalu World Wide Warsaw 26.11. Robert Glasper Trio wystąpi w ramach trzeciego before’u przed przyszłoroczną odsłoną festiwalu i zobaczymy go na scenie Teatru WarsSawy.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Start sprzedaży biletów: 8 września (piątek), 10:00.

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Tradycją już jest, że Festival WWW rozgrzewa się jesienią w ramach cyklu beforów. Po spotkaniu z Forest Swords (25.10) oraz FEEL MY BICEP i Ross From Friends (24.11) przyjdzie pora na ostatni z beforów w klimacie jazzu. Ponownie w Teatrze WARSawy, tym razem z zupełnie innym brzmieniem przygotowujemy się do festiwalu, który przybywa do Warszawy ponownie na przełomie lutego i marca 2018.

Rober Glasper to jeden z najciekawszych jazzowych muzyków ostatnich lat. W trakcie ponad dziesięcioletniej kariery amerykański muzyk był nominowany sześciokrotnie do nagrody Grammy zdobywając tę statuetkę trzy razy. Glasper jest znany ze swojej miłości nie tylko do jazzu, ale też do hip-hopu. Przez lata współpracował z najciekawszymi raperami takimi jak Mos Def,Kanye West, Kendrick Lamar czy MF DOOM.
W ramach beforu World Wide Warsaw muzyk zawita do Warszawy po raz pierwszy.

Loading...