Electronic Beats Poland
Culture

Rian Johnson będzie odpowiedzialny za stworzenie kolejnej trylogii w uniwersum "Gwiezdnych Wojen"

Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy “Niesamowitych Braci Bloom” z miejsca zakochaliśmy się w tym filmie i jego autorze. Nie mogliśmy się spodziewać, że następne lata w karierze Riana Johnsona pozwolą mu stworzyć “Loopera” i stać się jednym z autorów wielkiego powrotu “Gwiezdnych Wojen” na ekrany kin. Tegoroczny “Ostatni Jedi” jednak nie będzie jedynym filmem w uniwersum George’a Lucasa, za który odpowiadać będzie reżyser “Brick”. Ponieważ Disney ogłosił właśnie, że Johnson będzie odpowiedzialny za całkowicie nową trylogię, która będzie się działa gdzieś w odległej galaktyce.

Praca z Rianem przy “Ostatnim Jedi” to była sama przyjemność. Jego moc kreatywna i możliwość patrzenia jak działa przy “Ostatnim Jedi” od początku do końca sprawiła nam niesamowitą przyjemność. Rian stworzy coś niesamowitego mogąc malować na pustym płutnie przy okazji nowej trylogii

Póki co nic nie wiadomo na temat potencjalnych dat premiery kolejnej trylogii, ale biorąc pod uwagę, że aktualna ma mieć swój koniec w 2019 roku, a na 2020 rok jest nadal planowany “śródrozdział” dopełniający dotychczasową historię “GW” możemy celować w grudzień 2021 roku.

Loading...