Electronic Beats Poland
Tech

Reżyser „Thor: Ragnarok” być może wyreżyseruje „Akirę"

Warner nadal pracuje nad stworzeniem filmowej adaptacji legendarnej mangi. Przez lata słychać było już dziesiątki różnych nazwisk reżyserów, aktorów i scenarzystów. Mówiło się o Jordanie Peele’u, Ruairim Robinsonie, Hiro Murai czy Justinie Linie. Zac Efron czy Keanu Reeves mieli być zainteresowani rolami w projekcie. Kristen Stewart miała wcielić się w Kei, Helena Bonham Carter podobno była już dogadana a rolę Tetsuo miał dostać Dane DeHaan albo Michael Pitt.

Teraz Deadline ma kolejnego niusa – ponieważ jak twierdzi portal Taika Wititi, który odpowiadał za reżyserię nadchodzącego filmu o „Thorze” jest w trakcie rozmów z Warnerem na temat „Akiry”. Nie wiadomo czy scenariusz, który został napisany przez Marco Ramireza („Daredevil”) jest jeszcze aktualny, ani czy Waititi znajdzie ochotę i czas na pracę nad tym projektem.

Nie wiemy też czy jest sens, aby „Akira” kiedykolwiek trafiła na ekrany naszych kin w amerykańskiej wersji ponieważ jeszcze nigdy nic dobrego z live-action mangi nie wyszło.

Loading...