Electronic Beats Poland
Tech

Przenieś się do wirtualnej rzeczywistości z T-Mobile podczas Warsaw Games Week

Już jutro rusza kolejna edycja naszego ulubionego, rodzimego eventu gamingowego. W trakcie trzech dni, które planujemy spędzić w warszawski EXPO oprócz grania w GRY planujemy też się trochę rozerwać w strefie jaką przygotowało T-Mobile.

W ramach tegorocznego WGW będziemy mogli przenieść się do wirtualnego świata na poważnie, a przy okazji wygrać sporo konkretnych rzeczy.

To co nas najbardziej raduje to nasza Strefa VR przygotowana razem z Asusem, na której będziecie mieli okazję sprawdzić jak radzi sobie wielokierunkowa bieżnia i czy warto może okraść jakiś bank żeby zdobyć taką do domu. Abyście potem mogli spacerować całymi dniami po górach, łąkach i polach bez konieczności oddychania świeżym powietrzem. Zresztą nie okłamujmy się ta bieżnia to takie małe marzenie każdego fana VRu, żebyśmy kiedyś mogli grać w strzelanki poruszając się faktycznie swoimi nogami po wirtualnej mapie. Kucając, strzelając, chowając się za osłonami. Pewnie na poważną grę w tym stylu będziemy musieli sporo poczekać, ale przedsmak konkretnej wirtualnej rzeczywistości będzie dostępny dzięki T-Mobile.

Dodatkowo będziecie mogli też zobaczyć jak wygląda granie w Project Cars przy użycie pełnej imersji dzięki sprzętowi VR, który będziemy mieli przygotowany dla was.

Oprócz tego każdy uczestnik targów będzie miał okazję otworzyć sobie sejf w którym znajdziecie ASUS Republic Of Gamers Strix GL50.

A to nie wszystko bo będziecie mogli przenieść swoje twarze w 3D do komputera, wziąc udział w turniej LoLa i ogólnie się dobrze bawić.

Do zobaczenia!

Loading...