Electronic Beats Poland
Music

PRO8L3M i drugi singiel z Art Brut 2

PRO8L3M wypuszcza kolejny singiel z nadchodzącego wydawnictwa “Art Brut 2”. “Koło fortuny” to intro budujące kontekst dla narracji, którą usłyszymy na albumie.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

“Koło fortuny” to wprowadzenie do świata, o którym usłyszymy na płycie. Kawałek pozbawiony klasycznej struktury, za to z wymownym skitem dosyć jasno mówi o społecznych nastrojach, które panowały w szalonym okresie transformacji. Na “Art Brut 2” współczesne obrazy będą mieszać się z przełomem lat 90. i 00.. 

Na kilka dni przed TEST DRIV3 – przedpremierowym odsłuchem “Art Brut 2″.

Premiera albumu została zapowiedziana na 6 marca, jednak blisko trzy tysiące szczęśliwców sprawdzi materiał już 20, 21, 22 lutego podczas wydarzenia TEST DRIV3. Ten wyjątkowy pokaz odbędzie się w jednej z warszawskich industrialnych przestrzeni zostanie zamieniona w świat z rzeczywistości z materiału „Art Brut 2”. To wspomnienia z dorastania w dzikim kapitalizmie i totalnym oderwaniu od współczesnych technologii. Prawdziwy duch lat 90. zderzy się z tym co oferuje najnowsza technologia. TEST DRIV3 to jedyna jazda próbna na materiale “Art Brut 2”. Cztery kółka, trzy paski i podróż w czasie, której nie da się zapomnieć. 

Za stworzenie TEST DRIV3 odpowiadają wspólnie z duetem PRO8L3M: MELT – studio kreatywne, tworzące immersyjne doświadczenia; OUTRAGE – agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów na pograniczu muzyki i rozrywki oraz REVOLUME – agencja odpowiadająca za produkcję największych wydarzeń muzycznych i tras koncertowych. Partnerem projektu jest adidas Originals, który w tym roku obchodzi 50-lecie tego kultowego dla epoki lat 90. modelu butów.

Wejściówki na wydarzenie zostały wyprzedane. Podobnie jak uruchomiony niedawno preorder, który w jeden dzień spowodował, że “Art Brut 2” pokryło się złotem. Relacji spodziewajcie się na naszych social mediach.

Loading...