Poznaj line-up T-Mobile Electronic Beats Festival | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Poznaj line-up T-Mobile Electronic Beats Festival

Z dumą prezentujemy Wam pełny line-up naszego festiwalu! Już 29 września w Teatrze Nowym w Warszawie wystąpią Justice ze swoim DJ setem! Ten duet to ikony french house, reprezentanci kultowej wytwórni Ed Banger Records. Zadebiutowali w 2003 roku remixem utworu Simian „We Are Your Friends”, który można było usłyszeć w tegorocznej kampanii T-Mobile Powroty.

Tego wieczoru zagrają także Maribou State, Meute i wszystkie gwiazdy akcji POWROTY – na jednej scenie! Jednak to nie wszystko! Dzień wcześniej w centrum miasta odbędzie się impreza Secret Location, za to w niedzielę w trakcie PZU Maratonu Warszawskiego jeszcze raz będziecie mogli usłyszeć Meute, tym razem jako marching band.

W ramach wydarzeń organizowanych pod marką T-Mobile Electronic Beats w zeszłym roku polska publiczność mogła po raz pierwszy w Polsce na żywo zobaczyć zespół Gorillaz. Wierzymy, że tegoroczne wydarzenie zachwyci fanów muzyki elektronicznej!

Na festiwalu zaprezentują się także wszystkie duety biorące udział w projekcie T-Mobile Electronic Beats POWROTY – Kayah i KęKę, NOSOWSKA i ZAMILSKA, Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, Bass Astral x Igo oraz ostatni duet, który poznacie dopiero tego wieczoru. To będzie jedyna okazja, żeby zobaczyć wszystkich artystów związanych z POWROTAMI na jednej scenie i usłyszeć na żywo nowe wersje przebojów „Supermenka”, „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć” oraz „Sutra”.

To nie koniec atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy! Dzień wcześniej, w piątek 28 września, w centrum miasta odbędzie się impreza Secret Location, gdzie zagrają wyjątkowe gwiazdy… człowiek orkiestra DJ TENNIS oraz Perel, jedna z najważniejszych djek na klubowej mapie Berlina!

Z kolei w niedzielę podczas PZU Maraton Warszawski zagrają Meute – niemiecka formacja, który łączy hipnotyczne techno z brzmieniem orkiestr marszowych. Naprawdę warto to zobaczyć i usłyszeć!

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu.

Sprzedaż biletów startuje 20.09 via Going.
Cena: regularna 86 zł

Dla klientów T-Mobile zniżka 50% (pula limitowana), wystarczy wysłać SMS’a o treści TEB2018 na numer 80557 aby otrzymać kod uprawniający do zniżki.

Dokładny time table naszego festiwalu: