Electronic Beats Poland
Music

Poznaj line-up T-Mobile Electronic Beats Festival

Z dumą prezentujemy Wam pełny line-up naszego festiwalu! Już 29 września w Teatrze Nowym w Warszawie wystąpią Justice ze swoim DJ setem! Ten duet to ikony french house, reprezentanci kultowej wytwórni Ed Banger Records. Zadebiutowali w 2003 roku remixem utworu Simian „We Are Your Friends”, który można było usłyszeć w tegorocznej kampanii T-Mobile Powroty.

Tego wieczoru zagrają także Maribou State, Meute i wszystkie gwiazdy akcji POWROTY – na jednej scenie! Jednak to nie wszystko! Dzień wcześniej w centrum miasta odbędzie się impreza Secret Location, za to w niedzielę w trakcie PZU Maratonu Warszawskiego jeszcze raz będziecie mogli usłyszeć Meute, tym razem jako marching band.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

W ramach wydarzeń organizowanych pod marką T-Mobile Electronic Beats w zeszłym roku polska publiczność mogła po raz pierwszy w Polsce na żywo zobaczyć zespół Gorillaz. Wierzymy, że tegoroczne wydarzenie zachwyci fanów muzyki elektronicznej!

Na festiwalu zaprezentują się także wszystkie duety biorące udział w projekcie T-Mobile Electronic Beats POWROTY – Kayah i KęKę, NOSOWSKA i ZAMILSKA, Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, Bass Astral x Igo oraz ostatni duet, który poznacie dopiero tego wieczoru. To będzie jedyna okazja, żeby zobaczyć wszystkich artystów związanych z POWROTAMI na jednej scenie i usłyszeć na żywo nowe wersje przebojów „Supermenka”, „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć” oraz „Sutra”.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

To nie koniec atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy! Dzień wcześniej, w piątek 28 września, w centrum miasta odbędzie się impreza Secret Location, gdzie zagrają wyjątkowe gwiazdy… człowiek orkiestra DJ TENNIS oraz Perel, jedna z najważniejszych djek na klubowej mapie Berlina!

Z kolei w niedzielę podczas PZU Maraton Warszawski zagrają Meute – niemiecka formacja, który łączy hipnotyczne techno z brzmieniem orkiestr marszowych. Naprawdę warto to zobaczyć i usłyszeć!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu.

Sprzedaż biletów startuje 20.09 via Going.
Cena: regularna 86 zł

Dla klientów T-Mobile zniżka 50% (pula limitowana), wystarczy wysłać SMS’a o treści TEB2018 na numer 80557 aby otrzymać kod uprawniający do zniżki.

Dokładny time table naszego festiwalu:

 

Loading...