Electronic Beats Poland
Culture

Powstanie całkiem nowy "Shrek"

Założę się z każdym z was, że nigdy nie pomyśleliście, że to czego potrzebuje kino to reboot Shreka.

No to mamy dla was świetną informację, bo właśnie twórcy “Jak Ukraść Księżyc” spełnili wasze nieistniejące marzenia.

Universal Pictures zatrudniło Chris Meledandriego, aby przygotował powrót “Shreka” i “Kota w Butach” do kin, aby mogły zachwycić nową generację kinomanów. Jak informuje variety.com to co ma pozostać niezmienione to głosy głównych postaci, które obrosły niemalże kultowym followingiem. Oznacza to że Mike Myers, Eddie Murphy i Antonio Banderas mają powrócić do swoich ról. Jeśli chodzi o polski dubbing to oczywiście rozmowy z Zamachowskim i Stuhrem dopiero nastąpią, ale modlimy się aby pan Jerzy wyraził jakby co zainteresowanie projektem.

Kiedy myślisz o tych występach wokalnych uświadamiasz sobie jak są wyjątkowe i chociaż możnaby stwierdzić, że jest tam powód na nową kartkę w historii, ja osobiście skupiam się na swoich nostalgicznych odczuciach i chce wrócić do tych charakteryzacji

Pozostaje nam czekać na kolejne informację o Shreku. Prawda jest taka, że duża część żartów z oryginałów mogłyby nie być w stu procentach zrozumiałe przez aktualne dzieciaki. Zwłaszcza w związku z tym jak mocno zakorzenione były w aktualnej dla tamtych czasów popkulturze.

A jak wy sądzicie? Chcecie więcej Shreka?

Loading...