Electronic Beats Poland
Culture

"Peaky Blinders" dostaną jeszcze co najmniej trzy sezony

Schematy się powtarzają, ale... i tak czekamy.

Chcemy podkreślić, że lubimy “Peaky Blinders”. Akorstwo jest świetne, zdjęcia interesujące, ale w pewnym momencie widz dochodzi do wniosku, że repetytywność opowiadanych historii irytuje.

Sos na sezon ma zawsze tę samą formułę, ale trochę inne składniki. Z jakiegoś powodu Tommy wpada w kłopoty, znajduje rozwiązanie, ale ukrywa tajemnicę przy kimś z rodziny, wszystko się udaje, osoba trzymana w niewiedzy obraża się. I powtórka za sezon. I każdy sezon pomaga Tommy’emu być kimś więcej. A tempo, w jakim główny bohater wspina się po stopniach drabiny społecznej (czy anty-społecznej), powoduje, że 7 sezon “Peaky Blinders” będzie opowiadał o gangu z Birmingham, który wprowadzi intergalaktyczną wojnę z Thanosem.

Tak czy siak po średnim i nudnym sezonie trzecim, czwarty trochę odratował nasze nadzieje odnośnie serialu i nie narzekamy na wieści, które trafiły do nas po tym jak twórca i showrunner Steven Knight potwierdził, że wszyscy aktorzy chcą wziąć udział w opowiadaniu kolejnych przygód “PB” przez co najmniej trzy sezony.

Loading...