Electronic Beats Poland
Music

Oto kilka powodów, by pojawić się na PURE Fetivalu

PURE Festival nadciąga wielkimi krokami i zamierza wyraźnie zaznaczyć swoją pozycję na polskiej mapie muzycznych wydarzeń. Już na początku grudnia warszawska hala EXPO wypełni się dźwiękami za sprawą uznanych artystów z Europy – m.in. Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, czy Niemiec. Powodów, by pojawić się 9 Grudnia na PURE Festivalu jest co najmniej kilka, ale dodatkowo przygotowaliśmy dla Was też coś specjalnego.    

Kogo zobaczymy na scenie?

FAITHLESS

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Brytyjska grupa  powstała w 1995 roku i była jednym z prekursorów nurtu klubowego w Europie. Muzyka, która tworzą wymyka się ścisłym definicjom i w żadnym wypadku nie można przypisać jej do jednego gatunku. Trzon zespołu tworzą: Maxi Jazz, Sister Bliss, Rollo Armstrong. Wydali sześć albumów studyjnych oraz kompilację przebojów, która tylko w Wielkiej Brytanii pokryła się czterokrotną platyną! W sumie na świecie sprzedano ponad 17 milionów ich płyt, co czyni Faithless jednym z najważniejszych elektronicznych zespołów ostatnich dwóch dekad. Ich najsłynniejsze utwory to „Insomnia”, „God Is A Dj”, „We Come On” oraz „I Want More”.

Format:B

https://www.youtube.com/watch?v=vKiRgcbB6sQ

Franziskus Sell i Jakob Hildenbrand rządzą na światowych parkietach od ponad dziesięciu lat. Ten charyzmatyczny duet znany z kształtowania autentycznej i bardzo wytwornej estetyki osiągnął niebywały sukces w elektronicznej muzyce tanecznej. Przez cały czas istnienia zespołu przechodzili przez różne etapy przy czym zawsze pozostawiali mocny ślad surfując po fali dźwięków z pogranicza techno/house. Występy Format:B to istna poezja z charakterystyczną i niepodrabialną dla ich stylu pompą.

TIEFSCHWARZ

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

To jeden z najbardziej znanych duetów z pogranicza house, electro i techno. Pochodzą ze Stuttgartu, a obecnie mieszkają w Berlinie. Ich wielka producencko-dj-ska kariera rozpoczęła się w połowie lat 90-tych, kiedy to po raz pierwszy postanowili stanąć za gramofonami. Niepowtarzalna selekcja utworów i zwierzęca energia podczas występów ustawiły braci wysoko w hierarchii. Największą sławę przyniósł im remix zespołu Spektrum – ich wersja “Kinda New” do dziś uznawana jest za jeden z najlepszych utworów w historii muzyki elektronicznej. Bracia Schwarz obecnie prowadzą bardzo szanowaną wytwórnię Souvenir Music oraz rezydują w słynnym berlińskim klubie Watergate.

To zaledwie początek. Na pełnej liście gości, którzy pomogą wypełnić halę EXPO dźwiękiem znajdziemy:

– FAITHLESS DJ SET (Wielka Brytania)
– FORMAT:B (Niemcy)
– TIEFSCHWARZ (Niemcy)
– DOSEM (Hiszpania)
– SAYTEK LIVE (Wielka Brytania)
– DEAS (Polska)
– LEON (Polska)
– TRUANT (Polska)
– ĆMY (Polska)
Jeśli jeszcze nie czujecie się przekonani, to mamy dodatkową zachętę. Tradycyjnie już przygotowaliśmy zniżkę na bilety dla posiadaczy numeru w T-Mobile. Wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer specjalny “80557” o treści “PURE”. W odpowiedzi otrzymacie specjalny kod upoważniający do zakupy 1 sztuki biletu z rabatem w wysokości 30 PLN.  Z kodem zapraszamy TUTAJ.

 

 

Loading...