Electronic Beats Poland
Music

Nicki Minaj wyklina Travisa Scotta, odwołuje część touru i nie chce dawać autografów fanom

Nicki Minaj nadal nie może pogodzić się z tym, że jej płyta jest drugą najpopularniejszą w Stanach Zjednoczonych. Wczoraj w swojej audycji na Beats Radio Minaj postanowiła nadać Travisowi Scottowi (numer 1 w Ameryce) miano “hoe nigga of the week”. Jedyne co nas smuci to fakt, że Nicki obiecała, że w trakcie audycji dowiemy się kto jest lachociągiem tygodnia, ale możliwe, że nazwa nagrody została zmieniona na bardziej rasistowską, bo Minaj oszalała

https://twitter.com/i/status/1031946177070215169

To nie koniec wieści, ponieważ Nicki i Future musieli odwołać część swojej trasy koncertowej w związku ze słabą sprzedażą biletów. Niektóre areny, które mają po 20 tysięcy miejsc, sprzedały marne 1000 biletów. W LA 3400, w Nowym Orleanie 1000, Chicago 3900, a na rodzinnym Brooklynie marne 5050 biletów.

Żeby dopełnić szaleństwa raperki. Nicki odmówiła dania fanowi autografu, ponieważ ten nie znał tytułu jej pierwszego mixtape’u.

Nicki – potrzebujesz pomocy i mniej narkotyków. 180,000 kopii płyt to bardzo dobry wynik. “Queen” to solidny album. Robienie scen w takiej sytuacji powoduje, że nawet Azealii Banks byłoby głupio.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter’s privacy policy.
Learn more

Load tweet

Loading...