Electronic Beats Poland
Culture

Netflix zapewnia, że nie zobaczymy reklam na platformie w momencie gdy pokazał reklamy na platformie

Mimo wszystko Netflix może trochę utrudnić nam oglądanie, bez konieczności ruszania nawet kończyną, całego sezonu “Przyjaciół”. Według CNNMoney Netflix testuje aktualnie puszczanie trailerów i zajawek innych produkcji w przerwach między oglądaniem filmów i seriali. Oczywiście wszystkie można skipować jednym klikiem.

Testowanie ruszyło po cichu w zeszłym tygodniu i niektórzy użytkownicy Reddita, którzy doświadczyli nowej opcji, dosyć szybko zaczęli grozić kompletną rezygnacją z usługi. W końcu Netflix szczycił się od zawsze całkowitym brakiem reklam.

Testujemy, czy pojawiające rekomendacje między odcinkami, pomagają odbiorcom poznawać więcej wartych obejrzenia historii.

Wyjaśnił Netflix w piątek, ale dla wielu odbiorców sam fakt, że Netflix coraz bardziej wpycha nam do gardeł ich produkcje, martwi. W końcu jeszcze niedawno nie musieliśmy się martwić ciągle włączającymi się trailerami na stronie głównej, a teraz jest to jedna z najbardziej znienawidzonych funkcji platformy. Podobnie słabą opcją według większości użytkowników są trailery w przerwach.

Miejmy nadzieję, że Netflix nie będzie dalej starał się “usprawniać” usługi w taki sposób, jak robił to Youtube.

Loading...