Electronic Beats Poland
Culture

Neill Blompkamp reżyserem nowego "RoboCopa"

Autor genialnego “Dystryktu 9” ma tym razem spróbować uratować legendę od zapomnienia w nowym filmie, noszącym tytuł “RoboCop Returns”. Oryginalny film powstał 31 lat temu i jest jednym z najpopularniejszych filmów końca lat 80. Ludzie, którzy stworzyli scenariusz do oryginału, czyli Ed Neumereier i Michael Miner, będą tym razem odpowiedzialni za produkcję. Justin Rhodes (człowiek, który jest scenarzystą “Terminatora 6”) ma przepisać 30-letni skrypt napisany przez Eda i Minera, który miał stać się sequelem oryginału, ale ostatecznie nigdy nie trafił na nasze ekrany.

Nie wiemy póki co, czy możemy się spodziewać wersji R-Rated. Przypomnijmy, że 4 lata MGM próbowało już wskrzesić RoboCopa, ale w związku z dosyć miałkim scenariuszem, film zarobił marne 210 milionów dolarów.

Dla Blompkampa będzie to pierwszy w karierze film, którego nie tworzy od początku do końca. Zarówno “Dystrykt 9”, “Elizium” jak i “Chappie” były w całości pisane przez reżysera z RPA.

Pozostaje nam spokojnie czekać i mieć nadzieję, że czeka nas prawdziwy, solidny krwawy reboot genialnego pomysłu sprzed lat.

Loading...