Electronic Beats Poland
Culture

Marvel w końcu doda otwarcie homoseksualne postacie do swojego uniwersum

Kontrowersji zapewne nie zabraknie.

Marvel rozpoczął właśnie mocną promocję nadchodzącego filmu “Ant-Man i Osa” i przy okazji rozmowy z szefem studia Kevinem Feige, dziennikarz z The Playlist spytał, kiedy w MCU możemy się spodziewać kogoś reprezentującego grupy LGBTQ?

Feige jednoznacznie stwierdził, że w nadchodzącym filmach poznamy postacie, które będą otwarcie częścią LGBTQ. I będą to zarówno osoby, które już widzieliśmy na ekranie, jak i nowi bohaterowie.

Fani już zaczęli wróżyć z fusów i według doniesień choćby Vanity Fair (a dokładnie dziennikarki Joanny Robinson) Okoye i Ayo, które widzieliśmy w “Czarnej Panterze”, miałyby być parą. Jednak współscenarzysta filmu Robert Cole ujawnił, że sceny potwierdzające ich relację zostały ostatecznie usunięte ze scenariusza.

Valkyria znana z “Thor: Ragnarok” jest oficjalnie bi, po tym jak taką informację w mediach podała odtwórczyni roli Tessa Thompson. Jednak nic nie wskazywało na to na ekranie. Powód? Jak powiedział reżyser Taika Waititi:

Po prostu czułem, że tak wiele dzieje się w tym filmie i tak wiele trzeba przekazać; czasami wydaje mi się, że dodawanie zbyt wiele rzeczy powoduje, że wszystko się zbytnio komplikuje.

 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Loading...