Electronic Beats Poland
Culture

Luciano opowiedział o swojej wieloletniej walce z uzależnieniem

Wiele ważnych słów.

Szef Cadenzy od roku nie korzysta z żadnych używek i postanowił napisać o swoim doświadczeniu w świetle ostatnich informacji na temat powodów śmierci Aviciiego.

Dzisiaj mam rok… dokładnie rok temu zacząłem odwyk w miejscu, które nazywa się Dara w Tajlandii… Wszystko co czytacie ukrywałem przez 22 lata. (…) Piszę o tym, ponieważ to co stało się z Timem jest mi bardzo bliskie. Ta samotności, wyobcowanie, uczucie braku zrozumienia doprowadzało mnie do stanów lękowych i depresji… i jak wielu innych artystów znalazłem odpowiedź na tę niezrozumiałą chorobę w różnych rodzajach narkotyków, lekarstw i alkoholu.

Problem z depresją w środowisku klubowym jest często przemilczany i przypominamy sobie o nim niestety głównie przy okazji tragedii, jakie spotykają ludzi związanych ze światkiem elektroniki. Samobójstwo Aviciiego pokazuje, że nie ma znaczenia jak bardzo znanym można być, jak bardzo popularnym – depresja to choroba, dla której nie ma znaczenia kim jesteś – może cię zaatakować. Gdy muzycy spędzają większość swojego życia w trasie, nie mają czasu, aby pracować nad swoim zdrowiem psychicznym i przybliżanie swoich osobistych problemów jest ważne dla młodych ludzi chcących stać się częścią światowej sceny.

Facebook

By loading the post, you agree to Facebook’s privacy policy.
Learn more

Load post

Loading...