Electronic Beats Poland
News

Loki, Scarlet Witch i inne postaci Marvela dostaną własne seriale na nowej platformie Disneya

Tak przynajmniej donosi Variety. Zdaniem amerykańskich mediów plan Disneya na przyciągnięcie użytkowników do ich własnej platformy streamerskiej to stworzenie seriali opowiadających przygody popularnych postaci z MCU. Najważniejszą informacją jednak jest fakt, że w przeciwieństwie do marvelowskich seriali na Netflixie nowe serie będą powiązane z wydarzeniami znanymi z kinowych hitów.

Do tego w spin-offach zarówno Tom Hiddleston jak i Elizabeth Olsen mieliby się wcielić w swoje role znane z kin. Każdy sezon miałby składać się z 6 do 8 odcinków, Marvelo Studios miałoby być odpowiedzialne za produkcję, a guru MCU Kevin Feige miałby pilnować, aby wszystko było na odpowiednim poziomie.

Dla Disneya jest to ryzykowny ruch biorąc pod uwagę jak bardzo kosztowna będzie produkcja seriali, w których gwiazdy amerykańskiego kina na pewno nie grałyby za grosze. Dodajmy do tego, że seria ze świata “Gwiezdnych Wojen” ma kosztować około 100 milionów i walka z Netflixem, który aktualnie posiada 125 milionów subskrybentów okazuje się ciężkim i kosztownym kawałkiem chleba.

Loading...