Electronic Beats Poland
Music

Loefah pojawi się w Poznaniu

Prawdziwa legenda brytyjskiego brzmienia powraca do Poznania po 9 długich latach przerwy.

17.11 w Tamie pojawi się jeden  z naszych ulubionych producentów w historii – LOEFAH.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Loefah to jedna z najważniejszych postaci brytyjskiej sceny elektronicznej ostatnich 15 lat. Peter Livingston w 2004 roku współpracował razem z Malą i Cokim nad tworzeniem legendarnej serii imprez i labelu DMZ. Jego produkcje od początku twórczości pojawiały się z kultowym Dubstep Warz prowadzonym przez Mary Anne Hobbs – programie radiowym, który w dużym stopniu odpowiadał za przejście muzyki do mainstreamu. Jego utwory po dziś dzień wymieniane wśród największych klasyków dubstepu, a przecież te produkcje pojawiały się głównie na początku jego kariery. Gdy w 2007 roku Anglik postanowił założyć własny label nawet on pewnie nie spodziewał się jak istotnym tworem w UK stanie się Swamp 81. W ciągu pierwszych kilku lat istnienia poprzez wytwórnie Livingstona trafiały do nas takie produkcje jak „Footcrab” Addison Groove’a, „Croydon House” Pincha, „Sicko Cell” Joya Orbisona czy kooperacja Boddiki i Joya z ich „Swims”. Swamp 81 stał się jednym z bastionów (notabene) basowego grania. Otwierając na brytyjskie brzmienia tysiące fanów z całej Europy. Cotygodniowy program w Rinse.Fm co tydzień przedstawia słuchaczom kolejne nowe twarze sceny, ale nie zapomina o swoich początkach. Występ Loefyh to rzadka okazja usłyszenia na żywo czym aktualnie żyje Londyn i co kocha Bristol.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Obok króla Swamp 81 pojawi się wyjątkowy młody berliński dj, który dzięki genialnemu mixowi jaki stworzył dla Resident Advisor przyciągnął spojrzenia i uszy wielu słuchaczy – tym kimś jest Hops. Od dawna mocno związany z Hard Wax, jest współodpowiedzialny za serię imprez Version, która odbywa się w Ohm. Jego miksy to mieszanka najnowszego basu, który często jest niedoceniany w „światowej stolicy techno” dlatego warto sprawdzić jak radzi się basowe brzmienie na niemieckich deckach.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Polskim suportem będzie najbardziej brytyjski duet w kraju – czyli wants. Ich muzykę można było często usłyszeć w setach reprezentanta Swamp 81 Palemana, który od początku kariery wspierał ich poprzez swoje sety dla Rinse.Fm. Ich produkcje wydawane były w angielskich i amerykańskich labelach, a aktualnie na rilis czeka najnowsza EP jaką przygotowali dla należącego do Jakwoba labelu Boom Ting Records.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Loading...