Loefah pojawi się w Poznaniu | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Loefah pojawi się w Poznaniu

Prawdziwa legenda brytyjskiego brzmienia powraca do Poznania po 9 długich latach przerwy.

17.11 w Tamie pojawi się jeden  z naszych ulubionych producentów w historii – LOEFAH.

Loefah to jedna z najważniejszych postaci brytyjskiej sceny elektronicznej ostatnich 15 lat. Peter Livingston w 2004 roku współpracował razem z Malą i Cokim nad tworzeniem legendarnej serii imprez i labelu DMZ. Jego produkcje od początku twórczości pojawiały się z kultowym Dubstep Warz prowadzonym przez Mary Anne Hobbs – programie radiowym, który w dużym stopniu odpowiadał za przejście muzyki do mainstreamu. Jego utwory po dziś dzień wymieniane wśród największych klasyków dubstepu, a przecież te produkcje pojawiały się głównie na początku jego kariery. Gdy w 2007 roku Anglik postanowił założyć własny label nawet on pewnie nie spodziewał się jak istotnym tworem w UK stanie się Swamp 81. W ciągu pierwszych kilku lat istnienia poprzez wytwórnie Livingstona trafiały do nas takie produkcje jak „Footcrab” Addison Groove’a, „Croydon House” Pincha, „Sicko Cell” Joya Orbisona czy kooperacja Boddiki i Joya z ich „Swims”. Swamp 81 stał się jednym z bastionów (notabene) basowego grania. Otwierając na brytyjskie brzmienia tysiące fanów z całej Europy. Cotygodniowy program w Rinse.Fm co tydzień przedstawia słuchaczom kolejne nowe twarze sceny, ale nie zapomina o swoich początkach. Występ Loefyh to rzadka okazja usłyszenia na żywo czym aktualnie żyje Londyn i co kocha Bristol.

Obok króla Swamp 81 pojawi się wyjątkowy młody berliński dj, który dzięki genialnemu mixowi jaki stworzył dla Resident Advisor przyciągnął spojrzenia i uszy wielu słuchaczy – tym kimś jest Hops. Od dawna mocno związany z Hard Wax, jest współodpowiedzialny za serię imprez Version, która odbywa się w Ohm. Jego miksy to mieszanka najnowszego basu, który często jest niedoceniany w „światowej stolicy techno” dlatego warto sprawdzić jak radzi się basowe brzmienie na niemieckich deckach.

Polskim suportem będzie najbardziej brytyjski duet w kraju – czyli wants. Ich muzykę można było często usłyszeć w setach reprezentanta Swamp 81 Palemana, który od początku kariery wspierał ich poprzez swoje sety dla Rinse.Fm. Ich produkcje wydawane były w angielskich i amerykańskich labelach, a aktualnie na rilis czeka najnowsza EP jaką przygotowali dla należącego do Jakwoba labelu Boom Ting Records.