Electronic Beats Poland
Culture

Kolejne gwiazdy dołączają do obsady nowego filmu Quentina Tarantino

Do obsady dołączyli Burt Reynolds, Kurt Russel, Tim Roth i Michael Madsen.

Dziewiąty film Quentina jest coraz bliżej i dowiadujemy się o nim coraz więcej też z każdym dniem. Dotąd znaliśmy główną siłę gwiazdorską “Once Upon A Time in Hollywood”, czyli Brada Pitta, Margot Robbie i Leonardo DiCaprio.

Wczoraj trafiły do nas kolejne nazwiska aktorów, którzy pojawią się w nowym dziele reżysera i są to: Burt Reynolds, Kurt Russel, Tim Roth i Michael Madsen.

“Once Upon a Time in Hollywood” będzie dziewiątym filmem w karierze reżysera i TheWrap dowiedział się wczoraj, że plotki stają się faktami. Leonardo DiCaprio i Brad Pitt oficjalnie dołączyli do projektu i zagrają odpowiednio Ricka Daltona (aktora telewizyjnego, którego kariera podupadła) i Cliffa Bootha – kaskadera, który od lat pracuje razem z Daltonem.

Gdy obaj panowie próbują ocucić swoje upadłe kariery, w domu obok dzieje się coś strasznego. Bo sąsiadem Ricka jest Sharon Tate.

Początkowo sugerowano, że DiCaprio miałby się wcielić w lidera rodziny Mansona, ale ostatecznie nadal musimy czekać na informację kto zagra legendarnego psychopatę.

“Once Upon a Time in Hollywood” ma mieć swoją premierę 9 sierpnia 2019 roku.

Loading...