Electronic Beats Poland
Culture

Kevin Spacey ma kłopoty po próbie usprawiedliwienia napastowania nastolatka

Kilka dni temu gwiazda nowego serialu ze świata Star Treka Anthony Rapp opowiedział o tym jak mając 14 lat był napastowany przez Kevina Spacey.

Spacey szybko zareagował na te doniesienia i zrobił to w najgorszy możliwy sposób. Ponieważ po przeprosinach i wyjaśnieniu, że jego zachowanie wynikało z pijaństwa dodał, że oficjalnie chciałby zrobić coming out jako gej. Tym samym (zapewne za radą PRowców) chciał przenieść rozmowę z jego obrzydliwego zachowania na temat niemniej klikalny – czyli potwierdzenie wieloletnich plotek, które go otaczały.

Internet zawrzał, bo wydaje się szokujące, aby w XXI wieku ktoś próbował usprawiedliwiać molestowanie dzieci swoją ukrywaną przez lata seksualnością. Według wielu jest to też bezmyślna reakcja, która może spowodować, że ludzie będą wskazywać Spacey’ego jako potwierdzenie tezy, iż wielu homoseksualnych mężczyzn to też pedofile. A przecież i tak taka wiara pokutuje wśród wielu zakutych łbów.

Poniżej możecie przeczytać wspomniany post jaki o całej sprawie napisał Spacey jak i reakcję na jego słowa m.in. Dana Savage’a, Rose McGowan i Billy’ego Eichnera.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter’s privacy policy.
Learn more

Load tweet

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter’s privacy policy.
Learn more

Load tweet

https://twitter.com/JackDRunyan/status/924858376835788800

Loading...