Electronic Beats Poland
Music

Katowicka odpowiedź na Berghain

Walcownia Cynku to jeszcze do niedawna zapomniana przestrzeń, w której niedługo zacznie bić serce techno.

Budynek to jeden z pomników potężnego przemysłu hutniczego, ma już grubo ponad sto lat i dawał utrzymanie wielu pokoleniom mieszkańców Katowic. W wielkiej jak średniowieczna katedra hali nic nie brzmi tak dobrze, jak techno.

Pierwsza nocna szychta już w piątek 17 kwietnia!

Wystąpią niezawodni artyści ze światowej i polskiej czołówki: Andre Galuzzi, Bjarki i Jacek Sienkiewicz.

Ceglany mur wytrzyma moc naszego potężnego nagłośnienia, a hipnotyzujące oświetlenie pomoże osiągnąć pełnię wrażeń. Pora na walcowanie!

Andre Galuzzi

to jeden z najbardziej doświadczonych didżejów na świecie. Pierwszy set zagrał w wieku 14 lat, a przez kolejne trzy dekady był rezydentem takich miejsc, jak Berghain i Tresor. To jeden z flagowych artystów Cocoon, wytwórni Svena Vatha. Andre Galuzzi słynie z wielogodzinnych, winylowych setów na styku techno i house.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Bjarki

mistrz mrocznego i pełnego energii grania. Artysta został odkryty przez Ninę Kraviz, a jego singiel „I Wanna Go Bang” stał się wielkim hitem, otwierając mu drogę na szczyty światowej sceny techno.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Jacek Sienkiewicz

to najbardziej znany polski artysta techno. Pochodzi z Warszawy, gdzie w 1999 roku założył działającą do dziś wytwórnię Recognition. Podobnie jak Andre Galuzzi, wydawał nakładem należącej do Svena Vätha wytwórni Cocoon, za sprawą której odniósł największy zagraniczny sukces. Pod koniec lutego 2020 ukazała się „STAL”, podwójna płyta winylowa nagrana w duecie z Atom™. Tu przeczytacie o niej więcej!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

LINK DO WYDARZENIA

Organizator kwietniowej Walcowni jest More Music Agency.

Fot. Radosław Kaźmierczak

 

 

Loading...