Electronic Beats Poland
Music

Katarzyna Nosowska i ZAMILSKA prezentują "Jeśli wiesz co chcę powiedzieć (ZAMILSKA remix)"

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Duet Katarzyny Nosowskiej i ZAMILSKIEJ jest już drugą odsłoną projektu T-Mobile Electronic Beats POWROTY, który zostały zainaugurowany 14 czerwca przez Kayah i KęKę utworem „Supermanka 2018”.

Katarzyny Nosowskiej nikomu przedstawiać nie trzeba. Ogromną popularność zdobyła w zespole HEY i dzięki swoim odważnym, solowym dokonaniom. O tym jak wpłynęła na obecny kształt polskiej nie tylko muzyki, lecz szeroko pojmowanej kultury, świadczą także liczne nagrody, sukces jej debiutanckiej książki „A ja żem jej powiedziała”, a także rosnąca liczba obserwatorów w mediach społecznościowych.

Próba przypisania ZAMILSKIEJ sztywno do jednego gatunku, z miejsca skazana jest na niepowodzenie. Rzecz jasna najłatwiej byłoby powiedzieć – pierwsza dama polskiego techno, tyle że producentka z powodzeniem porusza się w przeróżnych odcieniach elektroniki, eksploruje szeroko pojmowaną world music, a nieobcy jest jej też noise. Efekty jej działalności odbiły się szerokim echem tak w kraju jak i poza granicami.

Click on the button to load the content from Kayax.lnk.to.

Load content

T-Mobile Electronic Beats POWROTY to unikalny projekt muzyczny. Artyści z różnych muzycznych światów i z całkowicie innym bagażem artystycznych doświadczeń łączą siły, by odświeżyć wielkie hity. Po współpracy Kayah i KęKę, przyszła pora na drugi duet NOSOWSKA i ZAMILSKA. Koncept powstaje przy współpracy z firmą Kayax – jedną z najważniejszych niezależnych wytwórni muzycznych i managementów artystycznych w Polsce.

Loading...