Electronic Beats Poland
News

John Krasinski pracuje nad scenariuszem do "Cichego Miejsca 2"

Jeśli mamy być szczerzy według nas “Ciche Miejsce” nie potrzebuje sequela. Ale jeśli film na małym budżecie zarabia 334 miliony dolarów w box office to trudno, aby w dzisiejszych czasach jakakolwiek firma odpuściła twórcom stworzenie kolejnej części. Zresztą John Krasinski, który był odpowiedzialny za reżyserię i współtworzył scenariusz sam wyjaśniał w rozmowie z Collider, że nigdy nie planował, aby “Ciche Miejsce” miało więcej niż jedną część.

Potem miałem jeden mały pomysł na sequel, ale nie sądziłem że coś się z niego wykluje. Powiedział więc szefom studia, żeby zrobili film z kimś innym. (…) Studio usłyszało kilka pitchów i powiedziałem Drew (Formowi – producentowi) o swoim pomyśle. Kazał mi usiąść w spokoju i zastanowić się nad tą historię trochę dłużej. I tak zrobiłem. I w końcu pomyślałem, że to może się udać. Więc piszę właśnie scenariusz sequela.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że dostaniemy sequel, który nie będzie bzdurną historią, która próbuje po prostu zarobić na sukcesie oryginału. Niestety w wypadku horrorów stało się to normą w ostatnich latach.

Loading...