Electronic Beats Poland
Tech

Jeffrey Tambor odchodzi z "Transparent"

Po tym jak do mediów trafiły dwa zarzuty molestowania seksualnego Tambor postanowił odejść od hitu jakim jest “Transparent”.

Granie Maury Pfefferman było dla mnie największym zaszczytem i kreatywnym przeżyciem w całej mojej karierze. Niestety po tym co spotkało mnie przez ostatnie tygodnie, wiem że nie jest to już rola, na którą się zgodziłem cztery lata temu. Od początku twierdziłem, że przepraszam jeśli jakiekolwiek moje zachowania były zinterpretowane jako agresywne, ale pomysł że mógłbym świadomie kogoś molestować jest całkowicie kłamliwy. (…) Niestety w związku z polityczną atmosferą, która panuje na planie serialu nie widzę szans na to, abym mógł wrócić do “Transparent”

Pierwsze zarzuty wobec Tambora trafiły do mediów 14 listopada. Wtedy była asystentka Tambora i transgenderowa aktorka Van Barnes opowiedziała o napastowaniu jakiego miała się dopuścić wobec niej gwiazda serialu. Od razu po artykule Deadline opisującego zarzuty, w mediach zaczęto sugerować, że postać grana przez Tambora zostanie “wypisana” z serialu.

Czwarty sezon serialu trafił na Amazon Prime 22 września tego roku. Nie wiadomo kiedy do sieci miałaby trafić piąta seria “Transparent”

Loading...