Electronic Beats Poland
Music

Jedzenie, rytm czyli African Rhythms na Placu pomaga

Nie samym Audioriver człowiek żyje. Jeśli nie wyjedziecie z Warszawy mamy dla was wyjątkowo interesujące wydarzenie, które nie tylko pozwoli wam zapomnieć o płockim festiwalu, ale też poczuć się lepiej. Pełniej w żołądku i lepiej na duszy ponieważ Kuchnia Konfliktu i Synergia organizują wyjątkowy benefit na rzecz Stowarzyszenia Interwencji Prawnej.

Od 13:00 będziecie mogli wziąć udział w warsztatach kulinarnych i próbować dań kuchni kongijskiej. Potem nauczycie się grać na bębnach djembe i będzie mogli obejrzeć “Bity Antonova” w reżyserii Hajooj Kuka, a na koniec potańczy do bitów od m.in. Eltrona Johna, Turnusa w Tropikach i reprezentacji DUNNO Recordings.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Pełną informację o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ. Zapisujcie w kalendarzykach i do zobaczenia!

STOWARZYSZENIA INTERWENCJI PRAWNEJ bezpłatnie pomaga cudzoziemcom: dobrowolnym imigrantom i uchodźcom.
Do Polski trafia codziennie kilkadziesiąt osób w poszukiwaniu lepszego życia, a często uciekając przed śmiertelnym niebezpieczeństwem czy prześladowaniem. Są tutaj zupełnie sami, przestraszeni, nie znający języka i przysługujących im praw, często bezradni. To im właśnie pomagamy. Świadczymy bezpłatne poradnictwo prawne i integracyjne. Reprezentujemy naszych klientów podczas procedury administracyjnej, pomagamy im w uzyskaniu ochrony międzynarodowej czy zalegalizowaniu pobytu, a także w załatwianiu spraw urzędowych oraz w zmaganiu się z trudami życia w Polsce. Interweniujemy w przypadkach, gdy naruszane są prawa cudzoziemców, walczymy z dyskryminującymi przepisami i praktyką. Ponadto nasi wolontariusze towarzyszą cudzoziemcom jako tłumacze podczas wizyt lekarskich i w urzędach. Działamy też na rzecz integracji cudzoziemców w społeczności lokalnej – przede wszystkim poprzez pracę z dziećmi.

Loading...