Electronic Beats Poland
Culture

Istnieją trzy scenariusze do "Star Treka 4" w tym ten Quentina Tarantino

Informację tę potwierdził Zachary Quinto, który wciela się w “ST” w rolę młodego Spocka. W rozmowie z ET Canada spytany o to jak zapatruje się na możliwość pracy z Tarantino powiedział, że Quentin nie dołączy do  świata Treka ani jako reżyser, ani scenarzysta ponieważ za bardzo jest skupiony na swoimi 9 filmie “Once Upon a Time In Hollywood”.

A nawet gdyby to mogło dojść do skutku to istnieją jeszcze conajmniej dwa scenariusze do czwartej odsłony nowego “Star Treka’. Jeden napisany przez Patricka McKaya i J.D. Payne’a, drugi przez Doug Junga i Simon Pegga.

Wydaje mi się, że jesteśmy w ciągłym stanie oczekiwania. Wszyscy jesteś podekscytowani możliwością pracy z Quentinem przy okazji Treka, ale wiem, że Simon Pegg i Doug Jung… pracują nad swoim scenariuszem i jest jeszcze inna para scenarzystów, którzy coś piszą. Nie wiem więc. Nie wiem co się może wydarzyć

Mówi się, że nowy Trek miałby trafić do kin w 2019 roku, ale Paramount nadal nie ogłosił daty startu produkcji. The Wrap informuje, że póki najnowszy film Tarantino nie trafi do kin (a data premiery to sierpień 2019 roku) filmowiec nie będzie pracował nad niczym innym.

 

Loading...