Electronic Beats Poland
Culture

Idziemy na Warsaw Comic Con - 4 rzeczy, na które czekamy w trakcie IV edycji

Jak dotąd nie zdarzyło się nam przegapić żadnego z warszawskich Comic Conów. Dlatego już teraz zaczeliśmy planować co będziemy robić między 26 a 28 października. Poniżej wybraliśmy cztery części jesiennej edycji, które najbardziej nas grzeją.

I chociaż my osobiście nie jesteśmy fanami spotkania z gwiazdami seriali to wiemy, że wielu z was z uśmiechami na twarzy spotka na żywo gwiazdy takich seriali jak “Sherlock”,”Stranger Things” czy “Gra o Tron”.

Ale Johna Rhysa Davies to chętnie byśmy spotkali – Gimli nieczęsto w końcu odwiedza nasz kraj.

Jeśli chcecie być pewni wejścia na wydarzenie polecamy ruszyć TUTAJ i kupować bilety. My już nasze mamy przygotowane.

 

1. Strefa LEGO

Kochamy LEGO i nie ukrywamy tego. A dodatkowo zawsze wybieramy się na WCC razem z naszymi dziećmi, które też lubią pogrzebać w klockach. Prawie tak samo chętnie jak my. W tym roku na terenia PTAK Expo znajdziemy strefę duńskiego giganta, w której kupimy najnowsze zestawy, będzize mogli podziwiać m.in. złożonego Sokoła Millenium, ale co najważniejsze sami będziemy mogli wybrać jeden z 50 różnych zestawów, które będziemy mogli złożyć pod okiem animatorów.

2. Warsaw Games Show

Po raz kolejny organizatorzy dołączają do WCC i będzie na nich okazja sprawdzić najciekawsze nowe i dobrze znane tytuły. Dziesiątki miejsc do grania premierowe pokazy i okazja poznania twórców przyciągnie nas przynajmniej na solidne kilka godzin.

3. Cosplay

Cosplay to serce i dusza każdego poważnego Comic Conu. My osobiście mamy już przygotowane stroje szturmowców z “Gwiezdnych Wojen” bo planujemy najazd na WCC razem z 5-letnimi reprezentantami T-Mobile Electronic Beats, którzymi nie zgadzają się, abyśmy mogli pójść w czymkolwiek innym. W trakcie jesiennego wydarzenia będziemy mogli zobaczyć profesjonalistów, którzy będą brali udział w aż trzech konkursach dla najlepszych cosplayerów

4. Strefa Komiksu

Na terenie tej strefy będziemy mogli zobaczyć wyjątkową wystawę pod tytułem “100-lecie komiksu w Polsce” gdzie zobaczymy prace takich autorów jak Grzegorz Rosiński, Jacek Skrzydklewski czy Papcio Chmiel. Do tego będziecie mogli spotkać Glenna Fabry’ego (najlepiej znanego ze swojej pracy nad “Preacherem”) i Simonem Bisley (gość, który współtworzył m.in. “Lobo” czy “Batmana”)

Loading...