Electronic Beats Poland
Culture

Gwiazdy „Guardians of the Galaxy” wspierają Jamesa Gunna

Po tym jak Disney zdecydował się wywalić z trzeciego filmu „GOTG” jego reżysera, internet zawrzał. W końcu powodem tej decyzji były tweety sprzed 10 lat, za które Gunn zdążył już niejednokrotnie przeprosić. Do tego powodem odkopania tych wiadomości był fakt, że James niejednokrotnie atakował aktualnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, doprowadzając do szewskiej pasji jego fanów. Od początku zarówno fani, jak i współpracownicy reżysera, nie chcieli pogodzić się z decyzją Disney, ale trzeba było czekać 10 dni aż wypowiedzieli się oficjalnie na temat zwolnienia Gunny.

Całkowicie wspieramy Jamesa Gunna. Byliśmy zszokowani jego nagłym zwolnieniem w zeszłym tygodniu (…) Bardzo nas cieszy fakt, że wielu fanów i dziennikarzy chce zobaczyć Jamesa znowu w roli reżysera przy okazji 3 części (GOTG) (…) Każdy z nas nie może się doczekać kolejnej okazji do pracy z naszym przyjacielem James w przyszłości. Jego historia się tutaj nie kończy (…)

James nie jest na pewno ostatnią dobrą osobą, która zostanie postawiona w stan oskarżenia. Widząc narastający polityczny podział w tym kraju, łatwo założyć że tego typu sytuacje będą się powtarzały, ale mamy nadzieję, że Amerykanie z całego politycznego spektrum dadzą sobie w końcu spokój z niszczeniem ludzi i zatrzymają wykorzystywanie jako broni mentalności tłumu. (…).

Cały list otwarty Chrisa Pratta, Zoe Saldany, Dava’ Bautisty, Bradley Coopera i wielu innych znajdziecie klikając TUTAJ.

 

Loading...