Electronic Beats Poland
Culture

Guillermo del Toro przygotuje antologię horroru dla Netflixa

Del Toro współpracuje z Netflixem już od dobrych trzech lat, kiedy na portal trafiła jego seria animowana "Trollhunters".

10 odcinków serii “10 Past Midnight” jest określane mianem horrorowego spinoffu “Black Mirror”. Co oczywiście nic nie znaczy, ale przyciąga wzrok ludzi czytających niusy i takie rzeczy.

Del Toro będzie ojcem całego projektu i będzie też odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię niektórych epizodów w ramach pierwszej serii. Pozostałe odcinki stworzą twórcy wybrani osobiście przez autora “Labiryntu Fauna”.

Del Toro współpracuje z Netflixem już od dobrych trzech lat, kiedy na portal trafiła jego seria animowana “Trollhunters”. Amerykańskie media porównują “Guillermo del Toro Presents” do podobnej serii sprzed lat, kiedy za telewizyjną antologię odpowiadał legendarny Alfred Hitchcock.

Nie znamy tak naprawdę dokładnej liczby odcinków (Netflix nie zdradził jeszcze tych szczegółów, ale tytuł pozwala się domyślać…) ani daty premiery, więc pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać.

 

Loading...