Electronic Beats Poland
Tech

Gorillaz mają nową apkę stworzoną przy wsparciu T-Mobile Electronic Beats

Przygotowanie Gorillaz do releasu ich najnowszego albumu „Humanz” zachwyca. Zaczęło się od wyjątkowego video „Saturnz Barz” dostępnego w 360 stopniach, które z miejsca stało się najpopularniejszym VR-owym video w historii Youtube’a. Teraz przyszedł czas na następny krok.

Przy współpracy z Deutsche Telekom  uwielbiany zespół wypuścił właśnie Gorillaz App – aplikacje łączącą rozszerzoną rzeczywistość, z tą wirtualną i z 360-stopniowym otoczeniem. To wszystko pozwoli nam wejść na chwilę do świata 2D, Murdoca, Noodle i Russela i sprawdzenia pokojów, w których mieszkają, dzięki czemu poznamy tajemnice skrywane dotąd przez zespół.

Współpraca z Gorillaz potwierdza, że T-Mobile jest wiodącą marką jeśli chodzi o świat nowych technologii i pokazuje jak chętnie firma wykorzystuje silną sieć, aby dostarczać fanom wyjątkowym i ekskluzywny kontent.

Aplikacja zespołu jest już dostępna w AppStorze i w Google Play. Pamiętajcie, aby sprawdzać apkę codziennie, bo możecie się spodziewać, że nowy wyjątkowy kontent będzie się pojawiał tam co chwilę.

 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Loading...