Gorillaz mają nową apkę stworzoną przy wsparciu T-Mobile Electronic Beats | Electronic Beats Poland
Feed/Tech

Gorillaz mają nową apkę stworzoną przy wsparciu T-Mobile Electronic Beats

Przygotowanie Gorillaz do releasu ich najnowszego albumu „Humanz” zachwyca. Zaczęło się od wyjątkowego video „Saturnz Barz” dostępnego w 360 stopniach, które z miejsca stało się najpopularniejszym VR-owym video w historii Youtube’a. Teraz przyszedł czas na następny krok.

Przy współpracy z Deutsche Telekom  uwielbiany zespół wypuścił właśnie Gorillaz App – aplikacje łączącą rozszerzoną rzeczywistość, z tą wirtualną i z 360-stopniowym otoczeniem. To wszystko pozwoli nam wejść na chwilę do świata 2D, Murdoca, Noodle i Russela i sprawdzenia pokojów, w których mieszkają, dzięki czemu poznamy tajemnice skrywane dotąd przez zespół.

Współpraca z Gorillaz potwierdza, że T-Mobile jest wiodącą marką jeśli chodzi o świat nowych technologii i pokazuje jak chętnie firma wykorzystuje silną sieć, aby dostarczać fanom wyjątkowym i ekskluzywny kontent.

Aplikacja zespołu jest już dostępna w AppStorze i w Google Play. Pamiętajcie, aby sprawdzać apkę codziennie, bo możecie się spodziewać, że nowy wyjątkowy kontent będzie się pojawiał tam co chwilę.