Electronic Beats Poland
Music

Gorillaz w Katowicach - czyli jak się zakochać na nowo

Po trzech wyjątkowych występach w ramach mini europejskiego showcase’owego touru Gorillaz już jutro zakończą swoją krótką podróż po Europie w Kolonii.

Wczorajszy występ w Katowicach potwierdził nam jak wyjątkową szansę mieli ci, którym udało się załapać na te jedyne w swoim rodzaju, intymne występy zespołu. W końcu nie często słuchacze mogą po raz pierwszy w życiu, zobaczyć zespół który naprawdę jest w swoimi primie. Mimo że showcase albumu może wydawać się zamkniętym w pewnej wąskiej formie występem, Gorillaz spowodowali że jakimś cudem ich wyjątkowo udany album zyskał jeszcze głębszy i wyjątkowy muzyczny klimat. Po raz  kolejny mogliśmy usłyszeć wyjątkowych gości Jamiego Principle, Zebra Katz czy Jehnny Beth, którzy tylko narobili nam ochoty na jeszcze więcej muzyki od Albarna i spółki. A przecież cały czas muzycy sugerują, że możemy się spodziewać kolejnych hitów od Goryli.

Facebook

By loading the post, you agree to Facebook’s privacy policy.
Learn more

Load post

Na szczęście – możemy jeszcze jej trochę dostać i to już niedługo.

Seria występów Gorillaz w ramach T-Mobile Electronic Beats Presents Humanz Live powoli dobiega końca. Na liście pozostał już tylko koncert w Kolonii 20 czerwca. Z tej okazji mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie mieli okazji zobaczyć zespołu na żywo, a chcą razem z nami przeżyć te emocje! 20 czerwca o godzinie 20:00 zapraszamy do warszawskiego klubu ISKRA Pole Mokotowskie. Poza wielkim ekranem, na którym wyświetlimy stream koncertu, czeka na Was sporo innych atrakcji, w tym strefa Samsung Polska, który zapewni sprzęt VR, za pomocą którego będzie można obejrzeć gig w formule 360. O dobry start imprezy zadba Daniel Drumz, a po streamie zapraszamy na koncert zespołu Kroki.

Wszystkie aktualności śledźcie TUTAJ
 

Loading...