Electronic Beats Poland
News

Drugi sezon 'Punishera' trafi do nas w styczniu

Zanim Netflix zdąży go skasować.

Amerykański portal streamingowy potwierdził, że kolejne przygody Franka Castle trafią do fanów już w styczniu, ,ale nadal nie dostaliśmy dokładnej daty premiery.

Możemy się domyślać, że będzie to finałowy sezon projektu po tym jak skasowane zostały pozostałe seriale współtworzone przez Marvela.  Póki co tylko Punisher i Jessica Jones nie dostały oficjalnych kopów w tyłek, ale trudno się spodziewać po śmierci “Daredevila”, że ktokolwiek jest w stanie przeżyć marvelowską czystkę.

Według raportów powodem końca współpracy była próba renegocjacji umowy podpisanej z Marvelem przez Netflixa. Szefowie tego drugiego chcą coraz skupiać się na swoim własnym kontencie, ale z historii komiksowych nie chcieli rezygnować.

Netflix chciał skrócić sezony swoich projektów z 13 do nawet 6 epizodów, ale na tę opcję nie chciał przystać Disney dla którego oznaczałoby to mniejszy zarobek licencyjny.

I… wszystko padło.

Miejmy nadzieję, ze przynajmniej “The Punisher” nie zawiedzie naszych oczekiwań i pomści swoich znajomych z uniwersum Marvela.

Loading...