Electronic Beats Poland
Music

Drake nie odpowie na diss Pushy

Czyżby Drake pogodził się z porażką?

Najgorętszy beef ostatnich lat tak jak szybko się rozkręcił, tak został zgaszony niemalże natychmiastowo. Po tym jak Pusha wdeptał w ziemię Drake’a, wydawało się, że Dreezy nie pozwoli sobie na przyjęcie porażki i postara się znaleźć jakieś brudy na swojego przeciwnika. Jednak jak twierdzi J.Prince raper ma nie wydać żadnej odpowiedzi.

W rozmowie ze Swayem, Prince stwierdził, że Drake przygotował odpowiedź, która miałaby zakończyć karierę… Kanye. Co tylko pokazuje, że pochodzący z Kanady muzyk nie był w stanie nagrać tracku, który miałby dokopać człowiekowi, który tydzień temu wyciągnął na światło dzienne syna Drake’a, zaatakował jego matkę, ojca i bliskiego współpracownika.

Zamykamy ten temat, ponieważ nie chcemy wchodzić do chlewu ze świniami. Ponieważ świnie są zabijane (…) Zadzwoniłem do Drake’a dzisiaj rano i powiedziałem, że nie chce aby odpowiadał.

Jeśli to prawda, Drake będzie musiał przyjąć na klatę swoją porażkę, a fani będą musieli się obejść smakiem. Posłuchajcie wywiadu z Princem poniżej.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Przy okazji możecie posłuchać opinii Fantano na temat tego co się wydarzyło w ciągu kilku ostatnich dni.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Loading...