“Daredevil” skasowany po trzech sezonach! | Electronic Beats Poland
Feed/Culture

“Daredevil” skasowany po trzech sezonach!

Najlepszy komiksowy serial w historii telewizji nie otrzyma czwartego sezonu. Ale jak twierdzą szefowie Netflixa postać Daredevila nie żegna się z uniwersum Marvela. Ich wypowiedzi sugureją, że gdy ruszy platforma streamingowa Disney+ właśnie tam możemy spodziewać się powrotu Murdocka. Problem polega jednak na tym, że według prasowych doniesień Disney+ ma być platformą PG13 bez przekleństw i krwawych walk – wydaje się nam, że Daredevil w takim świecie nie ma zbyt jasnej przyszłości.

Chociaż seria na Netflixie dobiegła końca, istniejące trzy sezony pozostaną na naszej platformie, a postać Daredevila będzie żyć w przyszłym projektach Marvela

Powiedział prasie twórca serialu Erik Oleson.

 

UPDATE: Jak twierdzi redaktor powiązany z Rolling Stone Disney nie jest zainteresowany żadnym ze skasowanych projektów pod względem tworzenia kolejnych sezonów na ich nową platformę streamingową.

“Daredevil” to trzecia ofiara Netflixa po “Iron Fiście” i “Luke’u Cage’u”, ale jak za pozostała dwójką nie będziemy tęsknić w związku ze średnią jakością dotychczasowych sezonów tak autorzy serialowego “Daredevila” jakimś cudem umeli stworzyć historię, które zachwycały nas swoją głębią. A sposób kręcenia walk i genialna choreografia możliwe, że zmieni na wiele lat świat telewizji.

Przypomnijmy, że trwają w tym momencie prace nad drugim sezonem “The Punishera” i trzecim “Jessici Jones”.