Electronic Beats Poland
Culture

"Daredevil" skasowany po trzech sezonach!

Najlepszy komiksowy serial w historii telewizji nie otrzyma czwartego sezonu. Ale jak twierdzą szefowie Netflixa postać Daredevila nie żegna się z uniwersum Marvela. Ich wypowiedzi sugureją, że gdy ruszy platforma streamingowa Disney+ właśnie tam możemy spodziewać się powrotu Murdocka. Problem polega jednak na tym, że według prasowych doniesień Disney+ ma być platformą PG13 bez przekleństw i krwawych walk – wydaje się nam, że Daredevil w takim świecie nie ma zbyt jasnej przyszłości.

Chociaż seria na Netflixie dobiegła końca, istniejące trzy sezony pozostaną na naszej platformie, a postać Daredevila będzie żyć w przyszłym projektach Marvela

Powiedział prasie twórca serialu Erik Oleson.

 

UPDATE: Jak twierdzi redaktor powiązany z Rolling Stone Disney nie jest zainteresowany żadnym ze skasowanych projektów pod względem tworzenia kolejnych sezonów na ich nową platformę streamingową.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

“Daredevil” to trzecia ofiara Netflixa po “Iron Fiście” i “Luke’u Cage’u”, ale jak za pozostała dwójką nie będziemy tęsknić w związku ze średnią jakością dotychczasowych sezonów tak autorzy serialowego “Daredevila” jakimś cudem umeli stworzyć historię, które zachwycały nas swoją głębią. A sposób kręcenia walk i genialna choreografia możliwe, że zmieni na wiele lat świat telewizji.

Przypomnijmy, że trwają w tym momencie prace nad drugim sezonem “The Punishera” i trzecim “Jessici Jones”.

Loading...