Electronic Beats Poland
Culture

DaddyOFive znowu męczy swoje dzieci [YouTube Drama]

DaddyOFive przez jakiś czas był bardzo popularnym kanałem na YouTubie, w którym ojciec piątki dzieci robił im “pranki”. Niestety wiele z tych żartów i żarcików była… niezbyt dobra dla psychiki dzieci. Daddy umiał na przykład nabrudzić w pokoju dzieciaków, aby potem na nich nawrzeszczeć, że są za to odpowiedzialne i grozić im karą. Zdarzało mu się też namawiać własne dzieci do bójek, aby te przerodziły się w YouTube’owe kliki

Brygadierzy na Reddicie w końcu mieli dość i zwrócili uwagę na nadużycia w stosunku do własnych dzieci,  jakich dopuszczał się szef kanału. Zaowocowało to pozwem sądowym i ojcowi piątki odebrano dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa, które zamieszkały z ich biologiczną matką. Pozostała trójka pochodziła z aktualnego małżeństwa youtubera i została z nim i jego żoną w domu.

Dodatkowo Daddy otrzymał całkowity zakaz kontaktu z dwójką dzieci z pierwszego małżeństwa bez zgody sądu. Spowodowane to było traumą, jaką pranki ojca wywarły na własnych synach.

Wydawało się, że tak wielka kara może go nauczyć pokory i przekonać do przemyślenia swoich czynów, ale nie. Chłop tym razem powrócił z nowym kanałem FamilyOfFive (co jest dosyć wyraźnym błędem matematycznym; chyba, że liczą psa) i znowu zaczął wrzucać filmiki.

Zresztą przekonajcie się o co chodzi poniżej.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Loading...