Electronic Beats Poland
Music

Camo & Crooked Live, DJ Zinc, Toddla T, Łąki Łan i Otsochodzi na SnowFest 2018

Drugi rzut ogłoszeń artystów, których zobaczymy w lutym w Szczyrku nie pozostawia wątpliwości - będzie gorąco.

Zima, deska albo narty i dobra muzyka to niezawodne połączenie. Każda z poprzednich edycji festiwalu SnowFest była tego doskonałym dowodem. Nie inaczej powinno być w drugi weekend lutego 2018. Jeśli pierwsza część ogłoszeń artystów nie do końca was przekonała, czas poznać kolejne gwiazdy.

Zaczynamy od gości z zagranicy, a tutaj meldują się drum’n’bassowy duet z Wiednia Camo & Crooked, który zaprezentuje w Szczyrku materiał z najnowszego albumu „Mosaik”, wydanego w czerwcu 2017 roku. Obchodzący w tym roku jubileusz 10-lecia działalności artyści zaprezentują się w zimowej scenerii w wydaniu live.

Oprócz nich dwie żywe legendy brytyjskiej sceny – DJ Zinc, który od blisko 30 lat prezentuje całemu światu połamane brzmienia z wysp, oraz Toddla T – związany z Ninja Tune producent, który gładko porusza się pomiędzy hip-hopem, dancehallem i klimatami UK garage. Na scenie wesprze go MC DRS.

Polskie akcenty to Otsochodzi – młody warszawski raper, który w ostatnich miesiącach odnosi ogromne sukcesy, m.in. za sprawą hitowego singla “Nowy kolor”, który nagrał z Taco Hemingwayem. Nie może też zabraknąć oczywiście stałych gości SnowFestu, czyli funkowej formacji Łąki Łan. Jak mówią organizatorzy, Łąki Łan są dla Snowfestu jak Shellac dla Primavery. Festiwal po prosto nie może się bez nich odbyć. Kolorowa ekipa, znana z szalonych koncertów podczas których łączy soul funk, hip-hop, elektronikę i wiele innych gatunków, po raz trzeci z rzędu wystąpi na festiwalu.

Do 31 stycznia możecie nabyć karnet w ramach II puli za 140 zł. Bilety dostępne są tutaj. Do zobaczenia w Szczyrku w dniach 9-10 lutego 2018! Będzie jeszcze lepiej niż rok temu.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Loading...