Electronic Beats Poland
News

Bill Burr wystąpi w Warszawie!

Jeden z najlepszych komików ostatniej dekady pojawi się w Warszawie na jedynym występie w naszym kraju na początku 2019 roku.

Nie będziemy kłamać, ale dla nas Bill Burr obok Dave’a Chappelle’a to aktualnie najlepszym komikiem na świecie. Wiecznie wkurzony, zirytowany głupotą ludzką i bezmyślnym zachowaniem społeczeństwa Bill umie w niesamowity sposób wziąć normalną historię i stworzyć z niej genialny komiczny występ. W sieci znajdziecie legendarne wręcz nagrania gdy hecklowany Bill w Philadelphii zamiast uciec ze sceny z podwiniętym ogonem postanowił wyjaśnić mieszkańcom tego miasta dlaczego są gównianymi ludźmi, żyjącymi w beznadziejnym mieście.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Dla wielu osób nie zainteresowanych stand-upem Bill prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny jest jako ojciec i twórca serialu animowanego “F is For Family”, którego trzeci sezon będzie miał swoją premierę 30 listopada. Jeśli byliście kiedyś fanami Chappelle Show to mogliście widzieć twarz Burra w kilku skeczach choćby w kultowym już “Racial Draft”

Bill wystąpi 10 stycznia w Hali Bemowo i już teraz możecie kupić bilet, których ceny wahają się od 100 do 200 zł. Sami osobiście uważamy te ceny za groszę, zwłaszcza po genialnym występie jaki Jimmy Carr dał w Warszawie kilka lat temu. Rzadko w Polsce mamy okazję móc zobaczyć komików światowej sławy – nie przegapcie tej okazji.

Bilety na to wydarzenia znajdziecie na stronie organizatora wydarzenia FOURCE.PL

Loading...