Electronic Beats Poland
Culture

Ben Affleck i Matt Damon okradną McDonalda

Lata temu McDonald rozpoczął promocję pod tytułem “Monopoly”. Klienci musieli zbierać części gry poprzez kupowanie ich w zestawach, znajdowanie ich w magazynach etc. Jeśli byłeś w stanie zebrać wszystkie ulice w ramach jednego koloru mogłeś wygrać kasę albo Segę, jakieś jedzenie, czy tak jak pewien człowiek wygrać główną nagrodę o wartości miliona dolarów.

Możliwość wygrania głównej nagrody wynosiła 1 do 250 milionów dlatego historią zwycięzcy zainteresowało się FBI. Jak odkryli agenci po krótkim śledztwie jeden z pracowników McDonalda działał ze środka firmy sprzedając pożądane przez graczy kawałki układanki.

Aby wygrać wspomniany milion dolarów gracz musiał zapłacić za kawałek papierku 50 tysięcy dolarów.

Gdy FBI zaczęło grzebać w sprawie okazało się, że grupa graczy nacięła McDonalds na nagrody o wartości ponad 24 milionów dolarów.

I właśnie tę historię planują pokazać nam Damon z Affleckiem. Według doniesień Deadline Fox jest bliski wykupienia praw do historii byłego policjanta, który zdołał oszwabić amerykańskiego giganta. Za reżyserię ma odpowiadać sam Affleck a scenariusz mają napisać Paul Wernick i Rhett Reese, czyli duet odpowiedzialny za m.in. Deadpoola.

Loading...