Electronic Beats Poland
Music

Aktorka "Daredevila" twierdzi, że Marvel był w szoku na wieść o skasowaniu serialu

Amy Rutberg stwierdziła, że jej wysoko postawieni znajomi w amerykańskiej firmie byli w szoku, gdy dowiedzieli się o decyzji Netflixa.

Moje kontakty w Marvelu były bardzo zdziwione. Wszystkie plotki twierdzące, że decyzja wyszła od Marvela, są nieprawdZIWE. Wydaje mi się, że w stu procentach decydował Netflix. (…) Słyszeliśmy plotki, że zaczniemy produkcję w lutym 2019 roku. To dosyć nietypowe mieć plany na przyszłość i stracić serial. Jak widać, Netflix bardzo długo zastanawiał się, czy skasować serial, czy nie.

Według wielu komentatorów decyzja Netflixa miała być powiązana z nadchodzącym otwarciem platformy streamingowej należącej do Disneya. Ale teraz zauważają, że Netflix kasuje tak naprawdę większość seriali nieprodukowanych w stu procentach przez nich. Podobno los spotkał “Amerykańskiego Wandala”, który był uwielbiany przez publiczność.

Co do szansy pojawienia członków “Defenders” w nowych odsłonach serialów na innych platformach jak twierdzi IndieWire, Netflix ma podpisaną umowę z Marvelem, która uniemożliwia dołączenie Daredevila i reszty do MCU przez jakikolwiek inny podmiot od Netflixa.

Loading...