Electronic Beats Poland
Music

4 powody, dla których uwielbiamy Up To Date Festival

Do imprezy zostały już tylko godziny. My postanowiliśmy przypomnieć za co tak bardzo lubimy Up To Date, a tych jeszcze niezdecydowanych przekonać, że ten weekend warto spędzić w Białymstoku.

Wszyscy wiemy, że atmosferę na festiwalach tworzy nie tylko muzyka. Na całość naszych wrażeń i doświadczania wydarzenia składa się kilka elementów: miejsce, ludzie wokół, ale też wydarzenia dodatkowe, które wypełniają nam czas poza występami artystów.

Białostocki Up To Date Festival słynie z oryginalnego podejścia w budowaniu własnej tożsamości, przejawiającej się w warstwie kreacyjnej otaczającej nas na samym festiwalu. Organizatorzy starają się tworzyć atmosferę tak, żeby była dla nas – uczestników i każdy czuł się tu sobą.

Tegoroczna edycja jest jubileuszową 10. a oto kilka wyjątkowych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę będąc na festiwalu.

“Wyślij Pocztówkę do Babci”

to akcja UTDF dająca możliwość wysłania w jego trakcie pocztówki do Babci, Dziadka czy kogo tylko uznamy za godnego jej otrzymania. Na miejscu otrzymacie wszystkie konieczne akcesoria łącznie z pięknymi pocztówkami. Uwaga – kolejka jak za starych dobrych czasów.

Całą akcję promuje niesamowita Pani Eugenia, a za pomysł odpowiada Cezary Chwicewski.

Akcja 50 + 

Masz 50+ na UTDF wchodzisz za darmo. Jest to wyjątkowa akcja, która jest chyba ewenementem w świecie festiwalowym. Daje to ogromną możliwość, aby starsze pokolenie, mogłó również uczestniczyć w naszej kulturze muzycznej. Nie ma co się dłużej zastanawiać, bierzcie swoich dziadków, rodziców (z dowodami) i szybciutko całą rodziną na festiwal.

Merch De Luxe 

to już legenda UTDF, pojawiły się kilka lat temu i nadal robią ogromną furrorę. Mowa tu oczywiście o kolekcji niezwykłych ubrań pozdro techno.. Zapytacie co w nich wyjątkowego, a to, że każda bluza, kurtka, t-shirt, spodnie są unikatowe, turbo na czasie i oczywiście w trendzie recyklingu, jak sami mówią: “lubią przerabiać stare na nowe”. Selekcją i ich przerabianiem na długo przed festiwalem zajmuje się Karolina Hrabina-Chwiczeska i jej ekipa. Całość podana jest zwsze w wyjątkowym “sklepie” w którym poza ubraniami do każej zakupionej rzeczy dostaniecie garść super gadżetów.

Wydarzenia towarszyszące

to cała lista ciekawych inicjatyw, którą znajdziecie w miejscu festiwalu, czyli na Stadionie Miejskim, ale również w samym Białymstoku. To m.in. Afterparty, Kino Oko, Żywa Biblioteka, a także performance Scena Arsenał X i konferencja Wysokie Canvasy.

Szczegóły:

https://www.uptodate.pl/pl/wydarzenia-towarzyszace/

Bilety:

https://goingapp.pl/evt/2098637/up-to-date-festival-2019-x-edycja?gclid=Cj0KCQjwwb3rBRDrARIsALR3XeZXx19Kkfa8Eg7ymkfU9PjHheEk6xSRBNaU-wOWldPBYeIVPSEYCVwaAhOJEALw_wcB

 

 

Loading...